شهر خوب / هفته سوم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان با یک برد ، یک تساوی و یک شکست برای سه نماینده استان گیلان به پایان رسید . شاگردان مازیار زارع در سومین بازی خود در لیگ دسته اول میهمان رایکای بابل بودند که نادر دست نشان ، سرمربی سابق ملوانان را […]

شهر خوب / هفته سوم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان با یک برد ، یک تساوی و یک شکست برای سه نماینده استان گیلان به پایان رسید .

شاگردان مازیار زارع در سومین بازی خود در لیگ دسته اول میهمان رایکای بابل بودند که نادر دست نشان ، سرمربی سابق ملوانان را روی نیمکت خود داشت .

ملوان بندرانزلی در این دیدار که با اخراج عیسی پرتو از دقیقه ۶۰ ، ده نفره بازی کرد ، با تک گل دقیقه ۸۰ سهیل فداکار به برتری دست یافت و با کسب ۶ امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت .

شهرداری آستارا ، دیگر نماینده گیلان در این رقابتها که در استادیوم سردار جنگل رشت به مصاف حریفان میرود ، متحمل نخستین شکست خود در این فصل برابر مس کرمان شد .

بابا محمدی مهاجم فصل گذشته فجرسپاسی شیراز موفق شد در دقیقه ۷۰ مس کرمان را به گل برتری برساند. پیمان میری ارسالی دیدنی به محوطه جریمه داشت که پرش بلند بابا محمدی بالاتر از مدافع شهرداری آستارا با ضربه سر گل اول بازی را برای مس کرمان ثبت کرد.

گفته میشود پس از این شکست ، حسن اشجاری سرمربی آستارایی ها از سمت خود استعفا کرده است .

همچنین چوکای تالش سومین نماینده گیلان در اهواز ، برابر استقلال خوزستان به تساوی بدون گل رسید

چوکا با این تساوی به اولین امتیاز خود در این فصل از رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران دست یافت ولی همچنان در انتهای جدول هجده تیمی قرار دارد.

نتایج کامل رقابتهای هفته سوم فوتبال کشور جام آزادگان بدین شرح می باشد :