شهر خوب/ فرماندار لنگرود در دیدار با فعالان مجازی لنگرود با اشاره به بیانات رهبر انقلاب گفت: فرهنگ مثل اقتصاد و علم مصرفی است ، اگر فرهنگ تولید نکنیم باید از خارج وارد کنیم. وی در خصوص تولید خبر و محتوا تاکید داشت :رسانه ها از انتشار مطالب با هدف تخریب مسئولین و مدیران بپرهیزند. […]

شهر خوب/ فرماندار لنگرود در دیدار با فعالان مجازی لنگرود با اشاره به بیانات رهبر انقلاب گفت: فرهنگ مثل اقتصاد و علم مصرفی است ، اگر فرهنگ تولید نکنیم باید از خارج وارد کنیم.
وی در خصوص تولید خبر و محتوا تاکید داشت :رسانه ها از انتشار مطالب با هدف تخریب مسئولین و مدیران بپرهیزند.
رحیم حیدری در ادامه با تاکید بر تقویت خدمت گذاری مدیران، از همگان خواست تا در امور مختلف اجتماعی، سیاسی ،ورزشی و فرهنگی پیشنهادات خود را ارائه دهند.
نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با اشاره به اهمیت تفکر در دین اسلام افزود :در جلسات مختلف ، ساعتها برای ایجاد اشتغال در شهرستان بحث میکنیم.
وی در ادامه با با اشاره به اهمیت سواد رسانه ای در فضای مجازی یادآور شد : با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ، کلاس سواد رسانه ای ویژه فعالان رسانه ای در لنگرود برگزار خواهد شد.
حیدری همچنین افزود: در حال حاضر در جنگ اقتصادی با استکبار جهانی هستیم و در این ایام رسانه ها نباید با انتشار اخبار ناامید کننده به دشمنان کمک کنند.
فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه شهرستان نیاز به توسعه یافتگی دارد ،عنوان داشت :همه ما به لنگرود رشد یافته و بالغ می اندیشیم و رسانه ها نیز میتوانند در توسعه یافتگی نقش مهمی داشته باشند.
رییس شورای تامین شهرستان لنگرود در پایان با تاکید بر نقش رسانه ها در ایام بحران ، از فعالان مجازی خواست با حضور در کنار اعضای  ستاد بحران و انتشار اخبار امیدآفرین به متولیان شهر کمک کنند .
گفتنی است در این جلسه شهرداران شهرهای لنگرود ، کومله ، اطاقور ، چاف و شلمان ، بخشداران کومله و اطاقور و معاونین فرماندار نیز حضور داشتند و جمعی از فعالان رسانه ای نظرات و مطالب خود را درباره مسائل مختلف شهرستان عنوان داشتند