شهر خوب/ رحیم حیدری  در جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان که امروز (شنبه، ۲۹ آذر) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، گفت: در مسیر زندگی مردم برهه‌هایی پیش می آید که حسب موضوع سردارانی به عرصه کار  ورود می کنند که حداقل آسیب […]

شهر خوب/ رحیم حیدری  در جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان که امروز (شنبه، ۲۹ آذر) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، گفت: در مسیر زندگی مردم برهه‌هایی پیش می آید که حسب موضوع سردارانی به عرصه کار  ورود می کنند که حداقل آسیب به مردم وارد شود و فداکارانه و مسئولانه مقاومت کرده و مورد احترام مردم قرار می گیرند.

فرماندار شهرستان لنگرود با بیان اینکه در زمان شیوع بیماری کرونا قدردان زحمات تمام تیم هایی هستیم که در این عرصه ورود کرده و در کاهش شیوع بیماری کرونا تلاش می کنند، اذعان کرد: شناسایی بیماران، پشتیبانی از خانواده های درگیر بیماری، آموزش در جهت مقابله با بیماری و …. همه در خصوص کاهش آسیب های ناشی از بیماری است.

مهندس حیدری با تاکید بر اینکه پروتکل های بهداشتی باید توسط همه مردم، اقشار و اصناف رعایت شود در غیر اینصورت تلاش پزشکان و  پرستاران بی نتیجه خواهد ماند، تصریح کرد: این روزها کادر پزشکی، پرستاری و مجموعه بهداشت خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و ما نیز قدردان این قشر خواهیم بود چرا که نجات دادن جان انسان دارای جایگاه ویژه ای در دین ماست.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی طرح جامعی است، افزود: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا به شیوه محله و خانواده محور با استفاده از ظرفیت ” هر خانه یک پایگاه سلامت” در  شهرستان اجرا می‌شود.

مهندس حیدری بر تشدید نظارت و گشت مشترک بازرسی و نظارت در این ایام تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: وضعیت شهرستان لنگرود همچنان نارنجی است و عدم عادی انگاری بیماری کرونا، پرهیز از دورهمی ها در شب یلدا و عدم ارائه خدمات به افراد فاقد ماسک همچنان باید رعایت شود تا با با همگرایی، یاری و مساعدت بتوانیم دوران سخت کرونا را پشت سر بگذرانیم.