شهر خوب/ سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با اشاره به نقش پررنگ دانشگاه آزاد لاهیجان در توسعه شهر ، به کاهش تعداد دانشجویان دانشگاه اشاره داشت و عنوان داشت: در تلاش هستیم تا وابستگی دانشگاه به شهریه را با تاسیس شرکت های دانش بنیان ، به حداقل برسانیم. بر این اساس در […]

شهر خوب/ سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با اشاره به نقش پررنگ دانشگاه آزاد لاهیجان در توسعه شهر ، به کاهش تعداد دانشجویان دانشگاه اشاره داشت و عنوان داشت: در تلاش هستیم تا وابستگی دانشگاه به شهریه را با تاسیس شرکت های دانش بنیان ، به حداقل برسانیم. بر این اساس در حال حاضر ۷ شرکت دانش بنیان تحت نظارت دانشگاه آزاد واحد لاهیجان مشغول به کار است.

 

رئیس دانشگاه آزاد واحد لاهیجان با تاکید بر رتبه علمی این واحد افزود: در سال جاری دو نفر از دانشمندان برتر کشور از اساتید و دانشجویان این دانشگاه بودند.

 

بیدریغ در ادامه به رتبه اول دانشگاه آزاد لاهیجان در بین واحدهای استان گفت : در آزمایشگاه های این دانشگاه پرینتر سه بعدی و پهباد آموزشی ساخته شده و در اختیار مراکز آموزشی کشور قرار گرفته است.

 

وی همچنین افزود: در این دانشگاه دستگاهی برای تعیین درجه کیفیت برگ سبز چای به سفارش سازمان چای ساخته شده و در مرحله آزمایش قرار دارد.