شهر خوب/ سردار «علیرضا تنهایی» از همرزمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جنگ سوریه با تاکید بر اینکه حاج قاسم سلیمانی در تمام عمر خود برای ساختن دنیایی موافق با آرمان‌ها و عقاید خود، مبارزه کرد، وی را بیشتر از سایر اقشار جامعه ناراضی به وضع موجود دانست و گفت: همین روحیه آزادگی وی […]

شهر خوب/ سردار «علیرضا تنهایی» از همرزمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جنگ سوریه با تاکید بر اینکه حاج قاسم سلیمانی در تمام عمر خود برای ساختن دنیایی موافق با آرمان‌ها و عقاید خود، مبارزه کرد، وی را بیشتر از سایر اقشار جامعه ناراضی به وضع موجود دانست و گفت: همین روحیه آزادگی وی و عدم وابستگی به زر و زور بود که باعث شد حاج قاسم سلیمانی در بین نسل جوان محبوب باشد.

این فرمانده هشت سال دفاع مقدس افزود: عشق به مردم و درک عمیق مسائل دنیا باعث شد تا حاج قاسم همه عمر در بیابان‌ها باشد و با آغوش باز وارد میادین متعدد خون و آتش شود و مقابل فتنه‌های دشمنان داخلی و خارجی بایستد.

سردار تنهایی صفات بی آلایش حاج قاسم را عامل اصلی گرایش جوانان پاک سیرت دنیا به وی دانست و گفت: بسیاری از جوانان چنان شیفته او می شدند که از همه تعلقات دنیا فاصله گرفته و دل به خطر زدند.

وی با تاکید بر اینکه عشق و علاقه به حاج قاسم، عشق و علاقه به حریت، آزادگی و نجات مظلومان از سلطه نظام های فاسد است، عنوان کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی منشاء خیر و برکت فراوان برای مردم ایران، منطقه و جهان خواهد بود و جوانان بسیاری را به سوی مبارزه با نظام سلطه خواهند کشاند.

سردار تنهایی در ادامه در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه چگونه باید راه و مکتب حاج قاسم را ادامه داد، بیان کرد: حاج قاسم در بین همین مردم به جنگ و جهاد پراخت و در کنار همین مردم به شهادت رسید. از روزی که خود را شناخت همواره در زیر سخت ترین ماموریت ها بود و وقتی انگشت اشاره گروه‌های تکفیری به سمت ایران نشانه رفت، بلافاصله درجه، مقام و مسئولیت های خود را کنار گذاشت و با یک دست لباس ساده بسیجی به وسط میدان جنگ رفت تا فتنه را در نطفه خفه کند. بنابراین راه حاج قاسم یک راه کاملا اعتقادی و متکی بر عمل احسن است.

این همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با تاکید بر اینکه امروز مهمترین ماموریت نظام سلطه تحریف شخصیت حاج قاسم سلیمانی است، بیان کرد: حاج قاسم زمانی به شهادت رسید که گروه‌های تکفیری که عالی ترین محصول تولید و تربیت شده در مثلث عبری، عربی و غربی بودند، به‌‌عنوان جنایتکارترین گروه تروریستی به مردمان دنیا معرفی شدند و حامیان آنها به شدت رسوا و دست‌های پلید آنها در جنایت این گروه‌ها آشکار شد و جبهه حق و مقاومت به اوج قدرت و عزت رسید و جوانان دنیا راه مبارزه را آموختند.