شهر خوب/از میان نامزدهای ثبت نامی فدراسیون فوتبال برای پست هیئت رئیسه نام دو جوان مطرح گیلانی الاصل به چشم می خورد که برای قبول مسئولیت در فدراسیون فوتبال به محل ساختمان سئول مراجعه کردند. کاپیتان علی کریمی فوتبالیست نام آشنای ایران و جهان و صاحب مدال های جهانی فوتبال و دکتر محمد امامی کورنده فعال […]

شهر خوب/از میان نامزدهای ثبت نامی فدراسیون فوتبال برای پست هیئت رئیسه نام دو جوان مطرح گیلانی الاصل به چشم می خورد که برای قبول مسئولیت در فدراسیون فوتبال به محل ساختمان سئول مراجعه کردند.

کاپیتان علی کریمی فوتبالیست نام آشنای ایران و جهان و صاحب مدال های جهانی فوتبال و دکتر محمد امامی کورنده فعال مدیریت رسانه ای و مجری و گوینده صدا و سیما دو جوان گیلانی هستند که به کارزار انتخابات فدراسیون فوتبال وارد شدند.

پس از تغییرات اساسنامه فدراسیون و ایجاد شرایط مناسب برای حضور فوتبالی های مجرب و سابقه دار ملی و بین المللی شاهد حضور گرم علی کریمی اسطوره ی فراموش ناشدنی فوتبال ایران در صدر لیست نامزدهای انتخابات با عنوان رئیس فدراسیون هستیم.

علی کریمی لاهیجانی است و عرق ملی دارد و با مردم کشورش عهد و پیمان بسته است و همگی می دانیم که در زندگی فوتبالی خود شفاف و پاک بوده و هست و با همین نیت به میدان آمده است.

محمد امامی کورنده نیز اهل لنگرود و یک جوان پرتلاش در عرصه مدیریت و رسانه است او دانش آموخته ی دکترای مدیریت رسانه و مجری و گوینده صدا و سیما است.
بی شک حضور یک چهره فعال رسانه ای در صدر لیست نامزدهای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می تواند روزنه امیدی به سوی تعالی و پیشرفت سازمانی و اجتماعی فدراسیون فوتبال در سطح ملی و بین المللی باشد.

تجربیات بیست ساله و تخصص این جوان پرتلاش در حوزه های مدیریت کلان و نفوذ و ارتباطات گسترده وی در سطوح مختلف سازمان ها و وزارتخانه های کلیدی کشور به عنوان نقاط قوت و فرصت مطلوب در توسعه ی آینده این فدراسیون مهم در کشور به حساب می آید.

 

تجربه حضور موثر در انتخابات مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان صدا و سیما، وزارت ورزش و جوانان فدراسیون های ورزشی و سایر وزارتخانه ها و نهادها و ارتباطات مستقیم با بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می تواند چشم انداز تعالی فدراسیون فوتبال را تضمین‌نماید.

مردم‌گیلان زمین و تمام مردم ایران برای موفقیت این دو جوان مطرح وسابقه دار گیلانی در انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران آرزوی پیروزی و سربلندی دارند…

راه ارتباطی فضای مجازی و اینستاگرام با این دو عزیز گیلانی

علی کریمی @aliiiiiiiikarimi8

محمد امامی کورنده(هومن)
@mohamademami.irib