شهر خوب/رحیم حیدری در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان لنگرود با تاکید بر اینکه سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت:باید از گردهمایی های خانوادگی تا حد امکان پرهیز شود. فرماندار لنگرود همچنین با اشاره به این موضوع که‌هنوز ابعاد بیماری کرونا ناشناخته است، بیان داشت: هر شهروندی اگر جایی شاهد عدم رعایت […]

شهر خوب/رحیم حیدری در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان لنگرود با تاکید بر اینکه سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت:باید از گردهمایی های خانوادگی تا حد امکان پرهیز شود.

فرماندار لنگرود همچنین با اشاره به این موضوع که‌هنوز ابعاد بیماری کرونا ناشناخته است، بیان داشت: هر شهروندی اگر جایی شاهد عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بود، باید به مراجع ذی ربط گزارش کند.
همچنین در این جلسه الهام عاشوری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنگرود در گزارشی گفت: در طرح بیماریابی شهید قاسم سلیمانی بیش از ۳۸ هزار خانوار لنگرودی شرکت کردند و بیش از ۱۱۱ هزار نفر غربالگری شدند که از این تعداد ، ۱۳۷ نفر با علائم مثبت شناسایی شدند.
دبیر ستاد مقابله با کرونای شهرستان لنگرود افزود: در جریان بازدید از اماکن مختلف در شهرستان ، ۸۲ درصد از شهروندان از ماسک استفاده کرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت می‌کنند.
وی همچنین با اشاره به وضعیت نارنجی شهرستان عنوان داشت : پویش هر خانه یک پایگاه سلامت در استان با هدف آگاهی بخشی به همه خانواده ها آغاز شده و در این طرح یک نفر از اعضای هر خانواده به عنوان سفیر سلامت معرفی می شوند.