شهر خوب / محمد رضا حامیان  با اشاره به اینکه بازرسان این اداره در این مدت ۷۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی انجام داده اند افزود: گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، کم فروشی و عدم صدور فاکتور از مهمترین موارد تخلف این واحدهای صنفی است. وی با بیان اینکه این واحدهای صنفی به پرداخت […]

شهر خوب / محمد رضا حامیان  با اشاره به اینکه بازرسان این اداره در این مدت ۷۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی انجام داده اند افزود: گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، کم فروشی و عدم صدور فاکتور از مهمترین موارد تخلف این واحدهای صنفی است.

وی با بیان اینکه این واحدهای صنفی به پرداخت بیش از ۱۹ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده اند اظهار داشت: بازرسان این اداره همه روزه در قالب  دو اکیپ دو نفره گشت های بازرسی خود را از واحدهای صنفی این شهرستان انجام می دهند ، ضمن اینکه در هرماه بین ۱۵ تا ۲۰ گشت مشترک با مشارکت بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت و دیگر دستگاه های نظارتی و اجرایی در این شهرستان صورت می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه همزمان با فرارسیدن سال نو، گشت های بازرسی و نظارتی بازرسان این اداره با هدف کنترل بازار و حمایت از مصرف کنندگان تشدید می شود خاطرنشان کرد: عموم مردم منطقه می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی ، شکایات و گزارشات خود را با تلفن ۱۲۴ در اختیار بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت قرار دهند.

هم اکنون بیش از ۵ هزار و ۸۰۰ واحد صنفی تحت پوشش ۲۱ اتحادیه در این شهرستان فعالیت  دارند.