شهر خوب / جایگاه چندمنظوره سوخت کوه رنگ رانکوه پس از ۳ سال وقفه باحضور فرماندار شهرستان املش ،امام جمعه، مدیر شرکت پخش ملی فراورده های نفتی منطقه گیلان، و جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی به بهره برداری رسید. محمد رنجبر فرماندار شهرستان املش در مراسم راه اندازی جایگاه سوخت کوه رنگ رانکوه، با […]

شهر خوب / جایگاه چندمنظوره سوخت کوه رنگ رانکوه پس از ۳ سال وقفه باحضور فرماندار شهرستان املش ،امام جمعه، مدیر شرکت پخش ملی فراورده های نفتی منطقه گیلان، و جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی به بهره برداری رسید.

محمد رنجبر فرماندار شهرستان املش در مراسم راه اندازی جایگاه سوخت کوه رنگ رانکوه، با بیان اینکه شهرستان املش دارای دو جایگاه سوخت می باشد که جایگاه اول در جاده املش به شلمان و جایگاه دوم در مسیر جاده املش به رانکوه است افزود: این جایگاه که از مطالبات بحق مردم این شهرستان بوده بدلیل برخی مسایل حقوقی حدود بیش از ۳ سال تعطیل و مردم این مناطق از خدمات رسانی این مجموعه محروم بوده اند. خوشبختانه امروز با مدیریت جدید اقای کوه رنگ و با پیگیری های مسئولین شهرستان و استان شاهد راه اندازی آن هستیم.

فرماندار شهرستان املش ضمن تبریک به سرمایه گذار جدید این مجموعه و همت والایش در راستای راه اندازی مجدد این جایگاه و همچنین ضمن قدردانی از اعضاء شورای تامین، نماینده محترم، امام جمعه، ریاست دادگستری و دادستان شهرستان بمنظور همکاری و تعامل در جهت راه اندازی این مجموعه گفت: با راه اندازی این جایگاه و راه اندازی امکانات و واحدهای تجاری این مجموعه حدود۳۰ الی ۴۰ نفر مشغول بکار خواهند شد.

کوروش بالادست مدیر شرکت پخش ملی فراورده های نفتی منطقه گیلان با اشاره به اینکه استان گیلان در زمینه کیفیت واستاندارد سازی ساخت جایگاه های CNG رتبه برتر را درکشور دارد؛ افزود : اخیرا ما تقدیر نامه بهترین جایگاه سوخت از جهت استاندارد سازی جایگاهها را از مدیر جایگاه سوخت CNG کشور دریافت نمودیم .
بالادست افزود: خدا را شاکریم که این جایگاه پس از ۳سال وقفه، با مدیریت و همت و تلاش اقای کوه رنگ از آذر ماه ۹۹ جهت رفع مشکلات حقوقی و اقتصادی و همچنین حمایت مسئولین شهرستانی و استانی امروز بطور رسمی کار خود را آغاز نموده است.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رنجبر امام جمعه شهرستان املش نیز اظهار داشت: برای راه اندازی مجدد این جایگاه تمامی مسئولان املش تلاش کردند و امیدواریم بزودی شاهد راه اندازی کارخانه ریسندگی املش نیز باشیم تا ۵ هزار کارگر بتوانند در کارخانه ریسندگی مشغول به کار باشند.

در ادامه مراسم گفتگوی ویژه ای نیز با رضا کوه رنگ مدیر و سرمایه گذار جدید جایگاه سوخت کوه رنگ رانکوه داشته ایم. وی در این گفتگو گفت : ابتدای سخنانم باید ضمن تشکر از مسیولین شهرستانی و استانی از حمایت های بی دریغشان جهت راه اندازی مجدد این جایگاه، قدردانی ویژه ای از اقای رنجبر فرماندار شهرستان املش داشته باشم. اگر حضور و حمایت شبانه روزی ایشان در مواجه با مشکلات عدیده این جایگاه نبود شاید من همان اوایل کار، از ادامه راه باز می ایستادم.
سرمایه گذار جایگاه سوخت کوه رنگ رانکوه افزود : با خریداری این جایگاه سوخت پیش بینی مواجه شدن با چالش ها و مشکلات را داشتم اما مشکلات عدیده ای بودند که باعث تاخیر در بازگشایی این مجموعه شد که با لطف و حمایت فرماندار محترم و شورای تامین شهرستان ما موفق شدیم امروز این جایگاه را به بهره برداری برسانیم.

رضا کوه رنگ مدیر جایگاه سوخت کوه رنگ رانکوه گفت : از آنجایی که مشتقات نفتی جز مشتقاتی هستند که اگر فعالیت ان متوقف شود رسوبات و خوردگی در دستگاهها ایجاد میشود اولین اقدام ما بازسازی و تعمیرات دستگاهها بوده که در این زمینه، متحمل هزینه گزافی شدیم و خدا را شاکریم در فاز اول نیمی از دستگاههای cNG و نیمی از دستگاه های بنزین اماده ارایه خدمت رسانی به مردم منطقه بوده از هفته اینده نیز فعالیت مجدد ارایه گازوئیل نیز فعال خواهد شد.
وی افزود : در حال حاضر ۶ نفر در این مجموعه مشغول به کار بوده که به امید خدا با راه اندازی همه دستگاهها این تعداد به ۱۲ نفرخواهند رسید.

رضا کوه رنگ در ادامه بیان داشت: برای فاز دوم این مجموعه بازسازی املاک این جایگاه از جمله مغازه ها،کارواش ،بخش اداری در نظر گرفته شده و بخشی از کار هم اکنون آغاز گردیده و به امیدواریم تا تابستان‌ به بهره برداری برسد. فاز سوم نیز تمرکز بر روی گسترش مجموعه شامل ۳۰۰۰ هزار متر زمین‌ میباشد.

مدیر و سرمایه گزار جدید جایگاه سوخت کوه رنگ رانکوه در گفتگویی صمیمانه با خبرنگار ما گفت: تنها تقاضای من از مسئولین این است که مسئولین به وظایف خود اهمیت داده برای پیشبرد اهداف و کارشان دل بسوزانند.سرمایه گذاران را به چشم یک سرمایه ببینند نه به چشم یک موجودی مالی .
رضا کوه رنگ اظهار داشت : بنده یک سرمایه گذار بوده و اهدافی دارم . اگر سرمایه‌گذار احساس کند که نمیتواند به اهداف سرمایه‌گذاری خود برسد کار را متوقف میکند. برخی اوقات در مواجه با چالش و عدم همراهی مسیولین این احساس در من به عنوان سرمایه‌ گذار بوجود می آید و احساس تنهایی میکنم. انگار که سرمایه گذاری کار زشتی است .
وی افزود: توجه مسئولان باید این نکته باشد که حمایت از سرمایه گذار یعنی حمایت از قشر کارگر . حمایت از سرمایه گذار یعنی ایجاد موقعیت شغلی. در آینده این جایگاه ۵۰ کارگر و کارمند خواهد شد و این یعنی تضمین زندگی ۵۰ نفر.
گفتنی است در پایان مراسم تابلوی تندیسی از سخنان ” شهید رحیمی خطاب به پسرش ” تقدیم اقای رضا کوه رنگ شد.