شهر خوب / رییس شورای سیاستگذاری اولین جشنواره جوان خلاق لاهیجی  مهمترین هدف برگزاری این جشنواره را، اجرای کار نوی فرهنگی در لاهیجان دانست و عنوان داشت : در گذشته جشنواره های مشابه ای برگزار شد اما محتوا و بهای به جوانان در آنها اتفاق نمی افتاد. حجت الاسلام سید جواد سلیمانی اجرای جشنواره را […]

شهر خوب / رییس شورای سیاستگذاری اولین جشنواره جوان خلاق لاهیجی  مهمترین هدف برگزاری این جشنواره را، اجرای کار نوی فرهنگی در لاهیجان دانست و عنوان داشت : در گذشته جشنواره های مشابه ای برگزار شد اما محتوا و بهای به جوانان در آنها اتفاق نمی افتاد.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی اجرای جشنواره را یک کار گروهی خوب از مسئولین شهرستان دانست و عنوان داشت:  در حاشیه برگزاری این جشنواره، اتاق اندیشه ورز جوانان در شهرستان تشکیل شده و به نخبه یابی در لاهیجان کمک می کند.
امام جمعه لاهیجان با اشاره به اینکه این جشنواره با چهار دببر علمی، هنری، ورزشی و اجرایی برگزار میشود، افزود : ۸۱ نخبه در ۱۷ رشته مختلف ثبت نام کردند و از سوی هیات داوران ۱۸ نفر پذیرش شدند.
رییس شورای سیاستگذاری جشنواره جوان خلاق لاهیجی با اعلام اینکه مراسم اختتامیه این جشنواره چهارشنبه هفته جاری برگزار میگردد گفت : پرفسور کرمی عضو هیات علمی دانشگاه بقیه الله و پرفسور حاتم زاده رییس سابق دانشگاه گیلان دو سخنران ویژه مراسم پایانی خواهند بود.
وی همچنین افزود در اولین گام از اجرای این جشنواره تجربیات خوبی کسب شد و با توجه به مصوبه شورای فرهنگی لاهیجان مبنی بر برگزاری جشنواره در سالهای آتی ، قطعا در اینده خروجی بهتری خواهد  داشت.
سید جواد سلیمانی در پایان تاکید داشت : امام جمعه به عنوان رییس شورای سیاستگذاری این جشنواره پیگیری خواهد کرد تا طرحها و ایده هایی که توانایی حل معضلات کشور را دارد توسط معاونت علمی رییس جمهور ، اجرایی شود.