شهر خوب / در راستای اجرای برنامه تشدید بازدیدهای نوروزی در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و در اولین روز از کشیک نوروزی ۱۴۰۰ واحد سلامت محیط، ۲۰۰ کیلوگرم مواد غذایی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته به همت مهندسین بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان لاهیجان کشف و معدوم شد. دکترمحمدتقی نجف زاده- مدیر شبکه […]

شهر خوب / در راستای اجرای برنامه تشدید بازدیدهای نوروزی در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و در اولین روز از کشیک نوروزی ۱۴۰۰ واحد سلامت محیط، ۲۰۰ کیلوگرم مواد غذایی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته به همت مهندسین بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان لاهیجان کشف و معدوم شد.

دکترمحمدتقی نجف زاده- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان با بیان این خبر گفت: خطر ابتلا به بیماری کرونا بسیار جدی می باشد و ما طبق وظیفه خود با واحد های صنفی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکرده و سلامت جامعه را به خطر بیاندازند طبق قانون برخورد نموده و در صورت تکرار اقدام به پلمب این واحد ها خواهیم کرد.

همشهریان گرامی، درصورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی ، با شماره ۱۹۰ شبکه بهداشت که بصورت شبانه روزی فعال می باشد تماس حاصل فرمایند.