شهر خوب / همایش بزرگ حامیان گیلانیِ حضرت آیت الله رئیسی به همت کمیته ی شاهد و ایثارگر استان گیلان و با حضور مسئولان ستاد مرکزی کشوری، مسئولان ستادی استان گیلان و شهرستانها برگزار گردید. در این مراسم محمد امامی کورنده رییس کمیته شاهد و ایثارگران ایت الله رییسی در گیلان گفت :به عنوان یک […]

شهر خوب / همایش بزرگ حامیان گیلانیِ حضرت آیت الله رئیسی به همت کمیته ی شاهد و ایثارگر استان گیلان و با حضور مسئولان ستاد مرکزی کشوری، مسئولان ستادی استان گیلان و شهرستانها برگزار گردید.
در این مراسم محمد امامی کورنده رییس کمیته شاهد و ایثارگران ایت الله رییسی در گیلان گفت :به عنوان یک جوان ایرانی _ گیلانی و لنگرودی در خدمت همه مردم و شما بزرگواران لنگرودی و همشهریانم هستم . تمام سعی من بر این بود تا امروز در این همایش با دعوت از تمام روسای ستاد های استان همراهی و همدلی پرشوری را ایجاد نمایم و هدف من جذب حداکثری بوده و هست و خواهد بود.

محمد امامی کورنده افزود: امروز با حضور اقای بحری رییس ستاد مردمی استان گیلان مسئولیتی دیگر علاوه بر مسئولیت ستاد کشوری بر دوش من نهاده شده و به احترام این لطف دوستان درحضور شما عهد میبندم تا با تمام وجود بر عهد خود ثابت بمانم.
وی گفت: امیدوارم با حضور حامیان گیلانی ایت الله رییسی ، در کنار دیگر حامیان سراسر کشور ، با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای، فرد اصلحی را انتخاب کرده و پای تمام کسانی را که منابع و ثروت کشور ما را به یغما برده امد ، کوتاه نماییم.

سخنران ویژه این همایش دکتر سترگی عضو هییت علمی دانشگاه ضمن خیر مقدم حضور همه بزرگواران گفت: سالهای زیادی از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می گذرد و امروز این نیاز بیش از پیش حس میشود تا دولتی وارد عرصه شود که پشتیبان و حامی قشر مستضعفان باشد.
دکتر سترگی بیان داشت: امروز مردم به دنبال انتخاب دولت مردمی ،دولت خدمتگزار ، دولتی ضد زر و سرمایه هستند. امروز مردم، رییس جمهوری می خواهند تا مدیرانش مدیریت امیرالمومنین را داشته باشند. رییس جمهوری که دست مدیران دزدش را بر ملا نماید.
وی افزود: ما انقلاب نکرده ایم تا پسران وزیر و دختران مسیول ما در کشورهای غربی زندگی کرده و با پول کشور در انجا خوش گزرانی کنند. ما انقلاب نکرده ایم تا سفره عده ای از چپاول گران ، بزرگ و قشر بزرگ مردمی که دستانشان پینه بسته است ، کوچک کوچک تر گردد.
دکتر سترگی عضو هییت علمی دانشگاه ضمن خوشحالی و قدردانی از این حرکت ارزشمند و وحدت آمیز جناب دکتر امامی کورنده که همه ی ستادها را در کنار هم جمع کردند ، خطاب به مردم فهیم ایران گفت: امروز وظیفه من و شماست تا سینه به سینه ،‌منزل به منزل تبلیغ کسی را نماییم که ادب دارد.تبلیع فردی را نماییم که پا به پای مردم در تمام صحنه ها است .
وی بیان داشت : امروز وظیفه ماست تا مردم را به حضور به پای صندوق های رای دعوت کنیم.
امروز وظیفه ماست هوشیار باشیم. فریب حرفهای واهی را نخوریم و با اقتدار و با چشمانی باز فردی را انتخاب کنیم تا دست تک تک دزدان را برملا سازد.
دکتر سترگی در پایان سخنانش گفت : من به مردم لنگرود علاقه خاصی دارم. لنگرود به عنوان فیضیه استان گیلان بوده و مردمانی مومن ، متدین ، رهبر دوست و انقلاب دوست دارد و امروز با وجود این جوان لنگرودی و پرتوان در سطح مدیریت کشوری به آینده ی روشن لنگرود امیدوار شدم.