یونس محمودی با انتقاد از وضعیت پیشرفت پروژه مجتمع فرهنگی و هنری لاهیجان، گفت: در شان و منزلت این شهرستان با سابقه ی فرهنگی، تاریخی، هنری، اجتماعی و ... نیست که ساخت مجتمع فرهنگی آن نزدیک به دو دهه به طول بیانجامد.

شهر خوب/ یونس محمودی در نشست بررسی وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان لاهیحان اظهار داشت: پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۵ درصد در اولویت کمیته برنامه ریزی قرار دارد.

وی با تقدیر و تشکر از پیگیری های نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل، اظهار داشت: نماینده محترم در جذب اعتبارات ملی پروژه ها کمک حال شهرستان بودند.

فرماندار لاهیجان به اهمیت پروژه مدیریت پسماند و زباله در منطقه تموشل اشاره کرد و گفت: این پروژه باید هرچه سریعتر پیشرفت کند زیرا مدیریت پسماند یکی از بحران های ما بوده و است.

محمودی با انتقاد از وضعیت پیشرفت پروژه مجتمع فرهنگی و هنری لاهیجان، گفت: در شان و منزلت این شهرستان با سابقه ی فرهنگی، تاریخی، هنری، اجتماعی و … نیست که ساخت مجتمع فرهنگی آن نزدیک به دو دهه به طول بیانجامد.

وی پروژه های تقاطع غیر همسطح میدان گیل، لایروبی لاهیجان رودخانه و آب شرب را دارای اهمیت برشمرد و افزود: پیگیری موثر و مفید مدیران استانی می تواند گره گشا باشد. نماینده عالی دولت در لاهیجان افزود: جذب اعتبارات آشکار و پنهان ملی برای رفع موانع تکمیل و راه اندازی پروژه های نیمه تمام ضروری است.

فرخی، نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل نیز در این نشست، استفاده درست و بهینه از اعتبارات را خواستار شد و گفت: تصمیم درست می تواند به ما برای به سر انجام رساندن کارها کمک نماید. وی افزود: اعتبارات عمرانی با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم ها و بودجه کشوری با کمبود هایی روبرو شده است که باید با مدیریت درست از اعتبارات موجود بهره برد. نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس خاطر نشان کرد: پیگیری پروژه های عمرانی در سطح استان و کشور در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم با همت همه مسئولان گام های مثبتی در جهت توسعه و پیشرفت منطقه برداریم.